04 LUT

Adaptacja budynku na mapy projektowe

Znalazłem biuro projektowe w Opocznie STĘPIEŃ S.C. Na szczęście tym razem strzał w dychę za pierwszym razem. Pan Włodzimierz razem z synem prężnie działają w temacie. Może te usługi nie są najtańsze, ale jestem w stanie zapłacić za komfort psychiczny parę złotych więcej.

 

Po przekroczeniu progu biura Pana Włodzimierza, ciśnie zeszło ze mnie natychmiastowo. "Tu ustalimy wjazd w gminie, tu się siatkę przesunie, tu w projekcie poprawimy bo źle, tu wystąpię o przyłącze wody, tu Pan podpisze od razu oświadczenia żeby drugi raz nie musiał Pan przyjeżdżać" - TAK TO JA MOGĘ BUDOWAĆ ! Oczywiście we krwi mam że wszędzie targuję, bo chory bym był jak bym nie urwał z ceny, negocjacje zakończyły się łącznie na kwocie 3000 PLN za adaptację budynku na mapy do celów projektowych, poprawy w projekcie, zaprojektowanie łączy woda + prąd, zaprojektowanie szamba i wytyczenie geodezyjne (fizycznie) na działce gdzie lać fundamenty :)

 

Dodatkowym atutem jest to ze Pan Włodzimierz jest również inspektorem budowlanym, za 800 PLN poprowadzi budowę domku, uzupełni dziennik budowy itd. Płatne w dwóch ratach na początek 400 PLN i na zakończenie 400 PLN.

Jestem mega zadowolony, że trafiłem do Pana Stępnia, temat PAPIERÓW zażegnany raz na zawsze. Ufff....

Galeria zdjęć